
Постільна білизна полуторна бежева з геометричним малюнком 150*220 з Бязі Gold від виробника
1 174 ₴
- В наявності
- Код: BC1G150250АВ
+380 (66) 454-17-75
(Telegram, WhatsApp)
- +380 (95) 020-99-78(Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільний комплект: полуторний 200*220
Материал: бязь
Склад: 80% бавовна
Виробник: Україна
Розмір підковдри: 150*220
Розмір простирадла: 150*220
Розмір наволочки: 2 шт 70*70
Цей комплект можна також придбати в інших розмірах:
сімейний 240*220 з двома підковдрами — 1383 грн
евро макси 240*220 – 1134 грн
двоспальний 200*220 — 1026 грн
Материал: бязь
Склад: 80% бавовна
Виробник: Україна
Розмір підковдри: 150*220
Розмір простирадла: 150*220
Розмір наволочки: 2 шт 70*70
Цей комплект можна також придбати в інших розмірах:
сімейний 240*220 з двома підковдрами — 1383 грн
евро макси 240*220 – 1134 грн
двоспальний 200*220 — 1026 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір комплекту | Напівторний (150*220) |
| Тип сировини | Натуральне |
- Ціна: 1 174 ₴





