
Бежевий сімейний комплект постільної білизни з принтом «кава» із бавовняної Бязі Gold
1 842 ₴
- В наявності
- Код: BC4G158239
+380 (66) 454-17-75
(Telegram, WhatsApp)
- +380 (95) 020-99-78(Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільний комплект: сімейний максі 240*220
Материал: бязь
Склад: 80% бавовна
Виробник: Україна
Розмір підковдри: 2 шт 150*220
Розмір простирадла: 240*220
Розмір наволочки: 2 шт 70*70
Цей комплект можна також придбати в інших розмірах:
евро макси 240*220 - 1134 грн
двоспальний 200*220 — 1026 грн
полуторний 200*220 – 882 грн
Материал: бязь
Склад: 80% бавовна
Виробник: Україна
Розмір підковдри: 2 шт 150*220
Розмір простирадла: 240*220
Розмір наволочки: 2 шт 70*70
Цей комплект можна також придбати в інших розмірах:
евро макси 240*220 - 1134 грн
двоспальний 200*220 — 1026 грн
полуторний 200*220 – 882 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір комплекту | Сімейний максі (240*220) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Виробництво: | Власне виробництво |
- Ціна: 1 842 ₴




